Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради за період з 09.03.10 р. по 12.03.10 р.

    За період з 09.03.10 р. по 12.03.10 р. у виконавчий комітет Рубіжанської міської ради надійшло 3 письмових звернення громадян.
З 3 звернень, що надійшли за даний період, від пільгових категорій громадян надійшло одне – від дитини війни.
З 3 звернень:
2 – з комунальних питань (щодо ремонту даху; аварійного стану дома; благоустрою дитячого майданчика);
1 - питання соціального захисту (щодо надання благодійної допомоги на лікування хворої дитини).

Усі звернення розписані міським головою Бусєнковим А.А.
За даний період отримано 3 письмові відповіді на звернення громадян, отриманих протягом січня та лютого 2010 р. З них на 1 – дані роз’яснення,  2 – виконані.

   Протягом цього тижня фахівцями приймальні зі звернень громадян опрацьовано понад 15 звернень, які поступили в телефонному режимі. Мешканці міста ставили питання щодо своєчасного отримання пенсії, роботи радіо, газопостачання, ремонту каналізації, прибирання сміття, недостатнього опалення у квартирах  та інші комунальні питання.
   По кожному зверненню заявникам надані роз’яснення згідно з діючим законодавством по зверненням громадян та надані відповідні доручення керівникам. Фахівці приймальні зі звернень громадян постійно контролюють строки виконання звернень громадян. З початку 2010 р. не було жодного порушення розгляду звернень громадян.

 

Головний спеціаліст
загального відділу
Галстян Г.Г.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 12
візитів сьогодні: 2126
візитів всього: 545426