Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 22.02.2016 по 26.02.2016

За період з 22.02.2016 по 26.02.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 54 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 1.

У зверненнях порушено 61 питання.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 8 звернень

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:  1- від інваліда війни, 3 – від учасників війни, 16 - від пенсіонерів, 9 – від ветеранів праці, 2 - від інвалідів 1 гр., 4 - від інвалідів 2 гр., 2 – від інвалідів 3 гр., 4 – від дітей війни, 3 – від одиноких матерів, серед яких 6 – колективних, 3 – повторних.

Із загальної кількості звернень 49 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 4 – на адресу заступника міського голови    Сидоренкової Л.Р., 1 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В.

Найбільша кількість звернень надійшло з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги для лікування, призначення субсидій, соціальної допомоги, надання адресної допомоги переселенцям, надання пільг. Таких звернень зареєстровано 21.     

Мешканці міста також зверталися з комунальних питань (ремонт покрівель, освітлення вулиць, благоустрій території, зріз дерев, ремонт під’їздів, оплати комунальних послуг), житлових (надання житла), зв’язку (ремонт радіо), транспорту (проїзд громадян пільгової категорії у міському транспорті), земельних відносин (наведення межі земельної ділянки),охорони здоров’я (забезпечення медикаментами, дії медичного персоналу), дотримання охорони правопорядку (захист прав споживачів, виконання рішення суду).

За звітний період вирішено позитивно 2 звернення щодо виплати соціальної допомоги.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 9
візитів сьогодні: 2987
візитів всього: 545278