Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради за період з 01.03.10 р. по 06.03.10 р.
За період з 01.03.10 р. - 06.03.10 р. у виконавчий комітет Рубіжанської міської ради надійшло 7 письмових звернень громадян, з них 1 – з вищих органів державної влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України).
З 7 звернень від пільгових категорій громадян надійшло, у тому числі:
1 – від пенсіонерів;
1 – від дитини війни.
З 7 звернень:
1 – з комунальних питань (щодо оплати за послуги водопостачання);
1 - питання забезпечення законності та охорони правопорядку (щодо порушення санітарних правил мешкання сусідами) та інші.
Усі звернення розписані міським головою Бусєнковим А.А.
За даний період отримано 7 письмових відповідей на звернення громадян, які надійшли протягом лютого 2010 р. З них на 5 – дані роз’яснення,  2 – виконані.
Протягом цього тижня спеціалістами приймальні зі звернень громадян опрацьовано понад 20 звернень, які поступили у телефонному режимі. Мешканці міста ставили питання щодо призначення субсидії, пенсії, газопостачання та інші.
   Згідно з діючим законодавством зі звернень громадян кожному заявнику надані роз’яснення, а керівникам - відповідні доручення. Спеціалісти приймальні зі звернень громадян контролюють строки виконання звернень громадян. З початку 2010 р. не було жодного порушення розгляду звернень громадян.


Головний спеціаліст
загального відділу
Галстян Г.Г.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 15
візитів сьогодні: 1500
візитів всього: 593493