Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 08.02.2016 по 12.02.2016

За період з 08.02.2016 по 12.02.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 58 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 2, та на пряму телефонну «гарячу» лінію до заступника міського голови Ткачука В.С. – 1.

У зверненнях порушено 59 питань.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 22 звернення.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:  1 – від інваліда війни, 1 – від учасника бойових дій, 15 - від пенсіонерів, 5 – від ветеранів праці, 1 - від інваліда 1 гр., 5 - від інвалідів 2 гр., 4 – від дітей війни, 1 – від одинокої матері, серед яких 3 – колективних, 1 – повторне.

Із загальної кількості звернень 47 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 3 – на адресу першого заступника міського голови               Якуніна О.В., 7 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 1 – на адресу заступника міського голови Ткачука В.С.

Найбільша кількість звернень надійшло з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги для лікування, призначення субсидій, соціальної допомоги, надання адресної допомоги переселенцям, встановлення опіки, отримання компенсації за невикористану санаторно-курортну путівку. Таких звернень зареєстровано 25.     

Мешканці міста також зверталися з комунальних питань (ремонт покрівель, освітлення вулиць, благоустрій території, зріз дерев, забезпечення електропостачанням, ремонт під’їздів, ремонт балконів, ремонт будинків), житлових (надання житла), земельних відносин (вирішення конфліктів з межі земельної ділянки та інше), відносно дій медичного персоналу, праці (звільнення з роботи), захисту прав споживачів та інші.

За звітний період вирішено позитивно 1 звернення щодо установки перил біля під'їзду.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1990
візитів всього: 545411