Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 01.02.2016 по 05.02.2016

За період з 01.02.2016 по 05.02.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 65 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у міського голови Хортіва С.І. – 13, у заступника міського голови Ткачука В.С. – 1.

У зверненнях порушено 73 питання.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 12 звернень.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:  1 – від учасника війни, 1 – від учасника бойових дій, 22 - від пенсіонерів, 5 – від ветеранів праці, 3 - від інвалідів 1 гр., 9 - від інвалідів 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 2 – від дітей війни, 3 – від одиноких матерів, 1 – від багатодітної родини, серед яких 5 – колективних, 1 – повторне.

Із загальної кількості звернень 59 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 2 – на адресу секретаря міської ради Соловйова В.І., 3 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 1 – на адресу заступника міського голови Ткачука В.С.

Найбільша частина звернень надійшла з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги для лікування, призначення субсидій, соціальної допомоги. Таких звернень зареєстровано 36.     

Мешканці міста також зверталися з комунальних питань (ремонт опалення, ремонт покрівель, зріз дерев, оплата комунальних послуг, ремонт доріг), житлових (надання житла, виписка), транспорту (недотримання графіку руху міського автобусу), захисту прав споживачів та інші.

За звітний період вирішено позитивно 2 звернення щодо організації телефонної «гарячої» лінії в Рубіжанській міській раді та щодо передачі у приватну власність земельної ділянки.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 8
візитів сьогодні: 2054
візитів всього: 545414