Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 25.01.2016 по 29.01.2016

За період з 25.01.2016 по 29.01.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 20 письмових звернень громадян.

У зверненнях порушено 23 питання.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 6 звернень.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:  5 - від пенсіонерів; 1 - від інваліда 1 гр.; 1 - від інваліда 2 гр.; 2 – від дітей війни;            1 – від одинокої матері, 1 – від багатодітної родини, серед яких 1 – колективне.

Із загальної кількості звернень 17 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 2 – на адресу заступника міського голови    Сидоренкової Л.Р. , 1 – на адресу керуючого справами виконавчого комітету Арцева Ю.М.

Найбільша частина звернень надійшла з комунальних питань, а саме: ремонт системи опалення у квартирах, незгода з тарифами на комунальні послуги, заміна вікон, установка індивідуального опалення, ремонт дома, пошкодженого у бойових діях . Таких звернень зареєстровано 10.     

Мешканці міста також зверталися з соціальних питань (надання субсидій, соціальної допомоги), житлових (надання житла), транспорту (якості перевозки пасажирів), охорони здоров’я (благодійної здачі крови) та інші.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

За цей період надійшла подяка керівнику комунального підприємства щодо ремонту фізіотерапевтичного кабінету ЛОР-відділення центральної міської лікарні та вирішено позитивно 1 звернення щодо повернення з ремонту тонометру.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 4076
візитів всього: 545233