Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 18.01.2016 по 22.01.2016

За період з 18.01.2016 по 22.01.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 39 усних та письмових звернення громадян, у тому числі на особистому прийомі у міського голови Хортіва С.І. – 24.

У зверненнях порушено 57 питань.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 4 звернення.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:  14 - від пенсіонерів; 2 – від ветеранів праці; 1 - від інваліда 1 гр.; 3 - від інвалідів           2 гр.; 1 - від інваліда 3 гр.; 4 – від дітей війни; 1 – від одинокої матері, серед яких 6 – колективних.

Із загальної кількості звернень 35 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 1 – на адресу першого заступника міського голови                Якуніна О.В., 3 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. 

Найбільша частина звернень надійшла з комунальних питань, а саме: ремонт системи опалення у квартирах, ремонт покрівель, ремонт ліфтів, благоустрій території, незгода з тарифами на комунальні послуги, зріз дерев, капітальний ремонт будинків, неякісне надання комунальних послуг, ремонт під’їздів та квартир. Таких звернень зареєстровано 32.     

Мешканці міста також зверталися з соціальних питань (надання субсидій, соціальної допомоги, матеріальної допомоги, пенсійні питання), питань земельних відносин, оплати послуг телефонного зв’язку, житлових (прописка, надання житла, переселення в іншу кімнату у гуртожитку), прав захисту дитини, виконання судових рішень, питання освіти.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

За цей період надійшла подяка про оперативне вирішення питання щодо ремонту системи опалення в квартирі та вирішено позитивно 1 звернення щодо зносу аварійних дерев.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2059
візитів всього: 545414