Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Безкоштовна послуга «Matchmaking» з пошуку ділових партнерів у рамках фінської програми ділового партнерства «Finnpartnership»

За інформацією Посольства України у Фінляндській Республіці, у рамках фінської програми ділового партнерства «Finnpartnership» (Finnish business Partnership Programme) функціонує безкоштовна послуга «Matchmaking» з пошуку ділових партнерів, як фінськими компаніями, так і компаніями з країн, що розвиваються. Управління зазначеною програмою від імені Міністерства закордонних справ Фінляндської Республіки здійснює фонд венчурного фінансування «Finnfund», який надає консультаційні послуги та фінансову підтримку на реалізацію проектів.
За допомогою зазначеної послуги компанії отримують можливість встановити бізнес-зв'язки, відкрити нові можливості співпраці і представити свої проекти для залучення бізнес-партнерів. Метою програми є стимулювання інвестицій і налагодження довгострокових ділових партнерських відносин між країнами, що розвиваються, та Фінляндією.
Для участі у програмі «Finnpartnership» необхідно пройти процес реєстрації, заповнивши англійською мовою відповідний реєстраційний бланк на http://www.finnpartnership.fi/www/en/matchmaking/register/index.php та надіслати на адресу matchmaking@.finnpartnership.fі.
Після подачі заявки Finnpartnership ухвалюватиме рішення щодо відповідності наведених у ній даних цілям і завданням програми. У разі позитивного розгляду, інформація про компанію буде розміщена на веб- сторінці    «Finnpartnership»    у    розділі    «Partner    Search» (www.finnpartnership.fi/partnersearch).
Додаткову інформацію про програму «Finnpartnership» та послугу «Matchmaking» можна знайти на веб-сторінці «Finnpartnership» за посиланням www.finnpartnership.fi,або зв'язавшись безпосередньо з «Finnpartnership» за адресою fp@finnpartnership.fi.

Детальніше


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 9
переглядів: 8
візитів сьогодні: 6699
візитів всього: 545200