Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 04.01.2016 по 08.01.2016

За період з 04.01.2016 по 08.01.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 9 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у міського голови Хортіва С.І. – 1.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 3 звернення.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:  3 - від пенсіонерів; 1 – від ветерана праці, 3 – від дітей війни, 1 – від одинокої матері.

Із загальної кількості звернень 8 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 1 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В.            

З комунальних питань зареєстровано 4 звернення, а саме: ремонт системи опалення у квартирах, неякісне надання комунальних послуг.

Мешканці міста також зверталися з соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування, умови надання соціальних виплат), охорони здоров’я (протезування зубів), захисту прав споживачів, приватизації земельної ділянки.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

За цей період вирішено позитивно 1 звернення щодо надання копій додатків до рішення виконавчого комітету міської ради.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2767
візитів всього: 545296