Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Семінар для неприбуткових організацій

Нещодавно у приміщенні Рубіжанської ОДПІВ  відбувся семінар з представниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та будинкових комітетів.

У заході  брали участь начальник управління оподаткування юридичних осіб інспекції Ніна Нікішина, начальник відділу реєстрації платників та електронних сервісів  Ольга Урсова, начальник відділу комунікацій Ірина Гречанікова.
    Під час заходу представники ОДПІ нагадали, що усім неприбутковим організаціям необхідно провести інвентаризацію статутних документів з метою приведення їх до вимог діючого законодавства та можливістю перебування цих організацій в Реєстрі неприбуткових установ та організацій.
    Також розглядалось питання способів подання неприбутковими організаціями податкової звітності за 2015 рік. Зокрема, податківці роз’яснили присутнім, що відповідно до п. 49.3 ст. 49 Податкового кодексу України податкова декларація подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено цим Кодексом, в один з таких способів або особисто платником податків чи уповноваженою на це особою, або надсилається поштою з повідомленням про вручення, або засобами електронного зв’язку в електронній формі.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 8020
візитів всього: 601448