Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 21.12.2015 по 25.12.2015

За період з 21.12.2015 по 25.12.2015 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 23 письмових звернень громадян.

У зверненнях порушено 26 питань.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 7 звернень.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:  2 – від ветеранів праці, 4 - від пенсіонерів; 3 – від дітей війни, 2 – від інвалідів 1 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 3 – від інвалідів війни, 1 – від багатодітної родини, у тому числі 1 – колективне та 2 - повторних.

Із загальної кількості звернень 20 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 5 – на адресу заступника міського голови  Сидоренкової Л.Р., 1 – на адресу заступника міського голови Якуніна А.В.

З комунальних питань отримано 9 звернень, а саме: ремонт покрівель, ремонт опалення у квартирах, оплата комунальних послуг, зріз дерев, забезпечення електропостачанням та інші.

Мешканці міста також зверталися з питань розміру оплати за стаціонарний телефон, прописки, надання довідки про заробітну плату, надання субсидії, матеріальної допомоги для лікування, призначення соціальної допомоги, захисту справ споживачів,  інші.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

За цей період вирішено позитивно 22 звернення щодо надання матеріальної допомоги для лікування, ремонту опалення у квартирах, ремонту покрівель, ремонту ліфта, прочистки каналізаційних колодязів, захисту справ споживачів.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 7
візитів сьогодні: 3379
візитів всього: 545326