Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 14.12.2015 по 18.12.2015

За період з 14.12.2015 по 18.12.2015 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 34 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у міського голови Хортіва С.І. - 9.

У зверненнях порушено 40 питань.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 10 звернень.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:  1 – від ветерана праці, 11 - від пенсіонерів; 3 – від дітей війни, 2 - від інвалідів  2 гр.; 1 - від інваліда 3 гр; 2 – від інвалідів війни, 2 – від прийомних сімей, у тому числі 4 – колективних та 5 повторних звернень.

Із загальної кількості звернень 30 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 4 – на адресу заступника міського голови   Сидоренкової Л.Р.

Найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: ремонт покрівель, ремонт опалення у квартирах, ремонт ліфтів, оплата комунальних послуг та інші. Таких звернень зареєстровано 15.

Мешканці міста також зверталися з питань виплати соціальної допомоги, призначення субсидії, надання пільг, надання житла, графіку руху міжміського автобусу, повернення трудової книжки та інші.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

За цей період вирішено позитивно 7 звернень щодо виплати соціальної допомоги, надання пільг, переоформлення черговості на квартиру, захисту справ споживачів, ремонту зливостоку і покрівлі.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 2155
візитів всього: 545427