Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 07.12.2015 по 11.12.2015

За період з 30.11.2015 по 04.12.2015 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 34 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. – 1.

У зверненнях порушено 37 питань.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 10 звернень.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:  1 – від учасника бойових дій, 4 – від інвалідів війни 2 гр., 6 - від пенсіонерів; 2 - від інвалідів 2 гр.; 2 - від інвалідів 3 гр; 1 – від ветерана праці, 1 – від багатодітної сім’ї, серед яких 4 – колективних, 3 – повторних.

Із загальної кількості звернень 15 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 11 – на адресу заступника міського голови   Сидоренкової Л.Р., 8 – на адресу заступника міського голови Тарабановського М.М.

З соціальних питань зареєстровано 13 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидій, отримання пособій, надання пільг.

Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства (ремонт системи опалення у квартирах, ремонт покрівель, ремонт доріг, зріз дерев, відлов безпритульних собак, ремонт каналізації), житлові (надання житлової площі), захисту прав дитини, дотримання законодавства про працю, захисту прав споживачів та інші.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

За цей період вирішено позитивно 24 звернення щодо надання матеріальної допомоги для лікування, ремонту мереж зовнішнього освітлення, встановлення електричної опори біля будинку, забезпечення твердим паливом (дровами), призначення субсидії.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 3112
візитів всього: 545249