Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 30.11.2015 по 04.12.2015

За період з 30.11.2015 по 04.12.2015 до Рубіжанської міської ради надійшло 47 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у міського голови Хортіва С.І. – 15.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 7 звернень.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:  1 – від інваліда війни 2 гр., 6 ‑ від дітей війни; 13 - від пенсіонерів; 1 – від інваліда   1 гр., 5 - від інвалідів 2 гр.; 4 - від інвалідів 3 гр; 2 – від ветерана праці, серед яких 3 – колективних.

Із загальної кількості звернень 41 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 6 – на адресу заступника міського голови  Сидоренкової Л.Р.

З соціальних питань зареєстровано 20 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидії, опікунство.

Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства (ремонт системи опалення у квартирах, тарифи та оплата комунальних послуг, ремонт покрівель, ремонт ліфта, ремонт доріг, квартир, освітлення вулиць), житлові (надання житлової площі) та інші.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

За цей період вирішено позитивно 5 звернень щодо призначення субсидії, питання побутового обслуговування, реєстрації, ремонту системи опалення.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 5
візитів сьогодні: 2032
візитів всього: 545125