Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 23.11.2015 по 27.11.2015

За період з 23.11.2015 по 27.11.2015 до Рубіжанської міської ради надійшло 37 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. – 2.
З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 8 звернень.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:  1 – від інваліда війни 2 гр., 2   від дітей війни; 6 - від пенсіонерів; 1 – від інваліда   1 гр., 2 - від інвалідів 2 гр.; 3 - від інвалідів 3 гр; 1 – від ветерана праці; 1 – від одинокої матері, серед яких 3 – колективних.
Із загальної кількості звернень 27 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 2 – на адресу заступника міського голови                 Подхватіліна П.А., 8 – на адресу заступника міського голови                 Сидоренкової Л.Р.
З соціальних питань зареєстровано 16 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидії, надання гуманітарної допомоги.
Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства (ремонт системи опалення у квартирах, тарифи та оплата комунальних послуг, ремонт покрівель, ремонт ліфта, ремонт дороги, ремонт балкона, освітлення вулиць, зріз аварійних дерев, забезпечення енергопостачанням), житлові (надання житлової площі) та інші.
Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 1 звернення щодо ремонту димовентиляційного  каналу.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 15
візитів сьогодні: 1528
візитів всього: 593494