Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 16.11.2015 по 20.11.2015

За період з 16.11.2015 по 20.11.2015 до Рубіжанської міської ради надійшло 29 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у заступника міського голови Тарабановського М.М. – 1.
З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 16 звернень.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:  1 – від інваліда війни 2 гр., 2   від дітей війни; 8 - від пенсіонерів; 2 – від інвалідів  1 гр., 2 - від інвалідів 2 гр.; 4 - від інвалідів 3 гр.
Із загальної кількості звернень 15 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 2 – на адресу заступника міського голови                 Подхватіліна П.А., 11 – на адресу заступника міського голови                 Сидоренкової Л.Р., 1 – на адресу заступника міського голови               Тарабановського М.М.
Найбільш зареєстровано звернень з соціальних питань (17 звернень), а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидії, надання пільг, надання адресної допомоги, опікунства.
Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства (ремонт системи опалення у квартирах, тарифи та оплата за комунальні послуги), житлові (надання житлової площі), праці (звільнення з посади) та інші.
Надійшло 1 анонімне звернення, яке, згідно з Законом України «Про звернення громадян» не підлягало розгляду.
Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 17 звернень щодо призначення субсидії, отримання довідки як внутрішньо переміщеній особі, якості надання послуги з опалення квартири, повернення коштів за неналежне виконання замовлення з постачання меблів, надання матеріальної допомоги.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1772
візитів всього: 545446