Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 09.11.2015 по 13.11.2015

За період з 09.11.2015 по 13.11.2015 до Рубіжанської міської ради надійшло 18 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у секретаря міської ради Мухтарова Д.Х. – 2, на «горячу» телефонну лінію до секретаря міської ради Мухтарова Д.Х. – 2.

У зверненнях порушено 19 питань.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 9 звернень, з Луганської обласної державної адміністрації  - 1 звернення.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:  1 – від інваліда війни 2 гр., 1 ‑ від дитини війни; 4 - від пенсіонерів; 2 – від інвалідів 1 гр., 2 - від інвалідів 2 гр.; 1 - від інваліда 3 гр.; серед яких 2 – колективні.

Із загальної кількості звернень 8 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 3 – на адресу заступника міського голови                 Подхватіліна П.А., 3 – на адресу заступника міського голови                 Сидоренкової Л.Р., 4 – на адресу заступника міського голови               Тарабановського М.М.

З соціальних питань зареєстровано 6 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидії, надання пільг.

Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства (ремонт покрівель, ремонт системи опалення у квартирах, правомірність дій працівників комунального підприємства, тарифи на комунальні послуги), житлові (надання житлової площі внутрішньо переміщеної особі), законності (дотримання норм чинного законодавства), праці (звільнення з посади), архітектури (незгода з будівництвом автостоянки біля житлового дому) та інші.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

За цей період вирішено позитивно 3 звернення щодо призначення субсидії, отримання довідки як внутрішньо переміщеній особі, якості надання послуги з опалення квартири.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 15
візитів сьогодні: 1513
візитів всього: 593494