Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В НАШОМУ МІСТІ ЗАВЕРШИВСЯ КУБОК ОБЛАСТІ З КЛАСИЧНОГО ПАУЕРЛІФТИНГУ

7-8 листопада в Рубіжному на спортивній базі Інституту хімічних технологій зібрались понад 120 пауерліфтерів з різних міст та районів області, щоб визначити, яка команда отримає Кубок області з  класичного пауерліфтингу та стане переможцем змагань.

 

Осінній Кубок області з класичного пауерліфтингу присвячений пам’яті майстра спорту міжнародного класу Темура Юлдашева.

 

Привітали учасників з відкриттям Кубку області заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик, начальник управляння молоді та спорту облдержадміністрації Антон Волохов, директор інституту хімічних технологій СНУ ім. В. Даля Анатолій Тімошин, керівник військово-цивільної адміністрації селища Новотошківка Сергій Шакун.

 

Вітаючи учасників турніру Ольга Лішик відзначила значущість даного заходу.

 

- Цей турнір особливий для кожного з нас, адже він присвячений пам’яті нашого співвітчизника, борця за справедливість – Темура Юлдашева, який загинув у 2014 році під Савур-Могилою. Його історія відома кожному жителю області. Нехай сьогодні кожна ваша перемога буде присвячена пам’яті луганського героя! – сказала Ольга Лішик.

 

Після того, як присутні вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання керівнику Федерації пауерліфтингу Луганської області було передано призовий фонд турніру, який був зібраний спеціально для родини Юлдашева. Гроші будуть передані найближчим часом рідним Темура.

 

-  Дуже приємно, що Кубок областіз класичного пауєрліфтингу, присвячений Темуру Юлдашеву зібрав так багато спортсменів. Я вважаю, що Луганщина повинна пам’ятати своїх героїв. Темур був майстром спорту міжнародного класу з пауєрліфтингу і повністю віддавався улюбленій справі. І я вважаю, що сьогоднішній турнір — це шана нашому співвітчизнику, який віддав своє життя захищаючи Україну, – сказав Антон Волохов.

 

Змагання пройшли в особистому та командному заліку у таких вагових категоріях:

жінки: 47, 52, 57, 63,72, 84 та понад 84 кг;

чоловіки: 59, 66, 74, 83, 93, 105, 120 та понад 120 кг.

 

Як зазначили організатори кубку, такої кількості учасників не було вже давно на обласних змаганнях з пауерліфтингу. 

 

Для довідки:

Темур Юлдашев – луганчанин, український військовослужбовець, громадський діяч, спортсмен, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу. Командир батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Тимур». Загинув 24 серпня 2014 року в бою під Савур-Могилою, що на Донеччині.

 

По матеріалам Управлінння молоді та спорту ЛОДА


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 20
візитів сьогодні: 1293
візитів всього: 586053