Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 02.11.2015 по 06.11.2015

 За період з 02.11.2015 по 06.11.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 19 письмових звернень громадян.
У зверненнях порушено 20 питань.
    З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 8 звернень, з Адміністрації президента України -1 звернення.
    Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:  3   від дітей війни; 5 - від пенсіонерів; 2 - від інвалідів 2 гр.; 1 - від інваліда 3 гр.; 1 – від ветерана праці; 1 – від одинокої матері, серед яких 3 – колективних.
Із загальної кількості звернень 11 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 6 – на адресу заступника міського голови   Подхватіліна П.А., 2 – на адресу заступника міського голови  Сидоренкової Л.Р.
    З соціальних питань зареєстровано 4 звернення, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидії, надання адресної допомоги.
    Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства (ремонт покрівель, зріз аварійних дерев, оплата комунальних послуг, підключення електроенергії та газопостачання, прибирання прибудинкової території та інші), житлових (надання житлової площі) та інші.
    Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
    За цей період вирішено позитивно 7 звернень щодо ремонту покрівлі, прочистки трубопроводу, заміни опалювальної батареї,  підключення послуги центрального опалення в будинку, надання довідки з місця проживання.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 1952
візитів всього: 593491