Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 26.10.2015 по 30.10.2015

За період з 26.10.2015 по 30.10.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 30 усних та письмових звернень громадян.
У зверненнях порушено 32 питання.
Зареєстровано 14 звернень з ДУ «Урядовий контактний центр».
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від інваліда ВВВ; 4   від дітей війни; 7 - від пенсіонерів; 2 - від інвалідів 1 гр.;               1 - від інваліда 3 гр.; 6 – від ветеранів праці; 1 – від одинокої матері, серед яких 1 – колективне.
Із загальної кількості звернень 11 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 7 – на адресу заступника міського голови                 Подхватіліна П.А., 6 – на адресу заступника міського голови                 Тарабановського М.М., 6 – на адресу заступника міського голови                 Сидоренкової Л.Р.
З соціальних питань зареєстровано 11 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидії, надання адресної допомоги, надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства (ремонт покрівель, зріз аварійних дерев, освітлення вулиць, ремонт доріг, ремонт квартири, оплата комунальних послуг та інші), житлових (надання житлової площі) та інші.
Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 31 звернення щодо надання матеріальної допомоги для лікування, підключення послуги центрального опалення в будинку, ремонту покрівель.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 15
візитів сьогодні: 2080
візитів всього: 592286