Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 19.10.2015 по 23.10.2015

За період з 19.10.2015 по 23.10.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 24 письмових звернень громадян.
У зверненнях порушено 25 питань.
Зареєстровано 9 звернень з ДУ «Урядовий контактний центр».
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 2   від дітей війни; 8 - від пенсіонерів; 1 - від інваліда 2 гр.; 1 - від інваліда 3 гр.; 1 – від ветеран праці, серед яких 2 – колективних.
Із загальної кількості звернень 7 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 2 – на адресу заступника міського голови                 Подхватіліна П.А., 7 – на адресу заступника міського голови                 Тарабановського М.М., 8 – на адресу заступника міського голови                 Сидоренкової Л.Р.
З соціальних питань зареєстровано 13 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидії, надання соціальної допомоги, надання гуманітарної допомоги, надання адресної допомоги, надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства
(ремонт покрівель, зріз аварійних дерев, оплата комунальних послуг, видача довідки про склад сім’ї  та інші).
Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 1 звернення щодо повернення грошей за неякісний товар.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 14
візитів сьогодні: 2093
візитів всього: 592269