Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 12.10.2015 по 16.10.2015

За період з 12.10.2015 по 16.10.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 23 письмових звернень громадян.
У зверненнях порушено 25 питань.
Зареєстровано 9 звернень з ДУ «Урядовий контактний центр».
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 2   від дітей війни; 1 - від учасника ВВВ; 1 - від інваліда І гр.; 2 – від пенсіонерів, серед яких 2 – колективних.
Із загальної кількості звернень 11 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 6 – на адресу заступника міського голови                 Подхватіліна П.А., 1 – на адресу заступника міського голови                 Тарабановського М.М., 5 – на адресу заступника міського голови                 Сидоренкову Л.Р.
З соціальних питань зареєстровано 10 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидії, надання соціальної допомоги, надання гуманітарної допомоги, перерахунок соціальної пенсії, опікунства.
Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства
(ремонт покрівель, зріз аварійних дерев та інші).
Три  звернення було направлено на розгляд за належністю згідно з законодавством України про звернення громадян до керівництва Сєвєродонецького РЕМ ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» та Рубіжанського МВ ГУМВС України в Луганській області.
Надійшло 1 анонімне звернення, яке, згідно з Законом України «Про звернення громадян» не підлягало розгляду.
Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 2 звернення щодо надання субсидій.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 6447
візитів всього: 545203