Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 05.10.2015 по 09.10.2015

За період з 05.10.2015 по 09.10.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 19 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі до заступника міського голови                 Тарабановського М.М. – 1.
У зверненнях порушено 20 питань.
Зареєстровано 6 звернень з ДУ «Урядовий контактний центр».
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 3 – від дітей війни; 2 – від ветеранів праці; 2 – від інвалідів 1 гр.; 1 – від інваліда     2 гр., серед яких 2 – колективних.
Із загальної кількості звернень 15 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 2 – на адресу керуючого справами виконавчого комітету Смаглюк Н.М., 1 – на адресу заступника міського голови                 Подхватіліна П.А., 1 – на адресу заступника міського голови                 Тарабановського М.М.
З соціальних питань зареєстровано 4 звернення, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидії.
Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства
(ремонт доріг, ремонт покрівель, ремонт квартири та інші), житлових (надання житлової площі), захисту прав споживачів.
Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 5 звернень щодо ремонту покрівель та надання субсидій.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1739
візитів всього: 545457