Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 28.09.2015 по 02.10.2015

За період з 28.09.2015 по 02.10.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 30 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі до заступника міського голови                 Подхватіліна П.А. – 2.
У зверненнях порушено 35 питань.
Зареєстровано 12 звернень з ДУ «Урядовий контактний центр».
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 9 – від пенсіонерів; 4 – від дітей війни; 1 – від учасника трудового фронту, серед яких 2 – колективних.
Із загальної кількості звернень 17 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 9 – на адресу керуючого справами виконавчого комітету Смаглюк Н.М., 4 – на адресу заступника міського голови                 Подхватіліна П.А.
Найбільша кількість звернень надійшла з питань соціального захисту. Таких звернень зареєстровано 16, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидій, надання соціальної допомоги.
Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства
(ремонт доріг, освітлення вулиць, відключення електроенергії та інші).
Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 35 звернення щодо ремонту ліфту, надання матеріальної допомоги на лікування, ремонту покрівель, ремонту доріг, надання субсидій та  адресної допомоги.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 8
візитів сьогодні: 4179
візитів всього: 545233