Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 21.09.2015 по 25.09.2015

За період з 21.09.2015 по 25.09.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 37 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на виїзному прийомі до секретаря міської ради Мухтарова Д.Х. – 7.
У зверненнях порушено 40 питань.
Зареєстровано 13 звернень з ДУ «Урядовий контактний центр».
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 13 – від пенсіонерів; 1 – від інваліда війни 2 гр.; 1 – від інваліда 1 гр.;  3 – від інвалідів 2 гр.; 1 – від інваліда 3 гр.;  2 – від дітей війни; 1 – від учасника ВВВ;       2 - від ветеранів праці, серед яких 4 – колективних.
Із загальної кількості звернень 25 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 9 – на адресу керуючого справами виконавчого комітету Смаглюк Н.М., 3 – на адресу заступника міського голови                 Подхватіліна П.А.
Найбільша кількість звернень надійшла з питань соціального захисту. Таких звернень зареєстровано 19, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидій, надання адресної допомоги, надання пільг.
Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства
(ремонт покрівель, ремонт балкону, зріз аварійних дерев, ремонт ліфту, реструктуризації боргу за комунальні послуги, освітлення вулиць та інші), видачі архівної довідки, роботи приватних автоперевізників, неприязних стосунків з сусідами.
Три  звернення було направлено на розгляд за належністю згідно з законодавством України про звернення громадян на розгляд до керівництва Рубіжанського МВ ГУМВС України в Луганській області, ВДАІ з обслуговування м. Рубіжне УДАІ ГУМВСУ у Луганській області, РМУ з ЕГГ ПАТ «Луганськгаз».
Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 4 звернення щодо надання субсидій та  адресної допомоги.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1724
візитів всього: 545457