Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 14.09.2015 по 18.09.2015

За період з 14.09.2015 по 18.09.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 26 письмових звернень громадян, у тому числі 11 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр».
У зверненнях порушено 29 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 2 – від пенсіонерів; 2 – від інвалідів війни 2 гр.; 2 – від інвалідів 2 гр.; 4 – від дітей війни; 1 – від одинокої матері, серед яких 2 – колективних.
Із загальної кількості звернень 15 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 10 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р, 1 – на адресу заступника міського голови                 Подхватіліна П.А.
З соціальних питань зареєстровано 12 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидії, надання адресної допомоги, надання пільг.
Мешканці міста також зверталися з питань захисту прав споживачів (повернення коштів за неякісний товар), житлових (прописка у гуртожиток), комунальних (ремонт покрівлі, освітлення вулиць, благоустрій території, ремонт доріг), видачі архівної довідки, неприязних стосунків з сусідами.
Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 3 звернення щодо надання субсидій та  повернення коштів за неякісний товар.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 3292
візитів всього: 545341