Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 07.09.2015 по 11.09.2015

За період з 07.09.2015 по 11.09.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 33 усних та письмових звернень громадян, у тому числі 12 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр» та 7 звернень – на особистому прийомі у секретаря міської ради Мухтарова Д.Х.
У зверненнях порушено 37 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника ВВВ, 3 – від ветеранів праці, 7 – від пенсіонерів; 1 – від інваліда
 1 гр.; 1 – від інваліда 3 гр.; 2 – від дітей війни, серед яких 1 – повторне та 4 – колективних.
Із загальної кількості звернень 23 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 8 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р, 2 – на адресу заступника міського голови                 Подхватіліна П.А.
Найбільша частина звернень надійшла з соціальних питань, а саме: про призначення субсидії, надання матеріальної допомоги, надання пільг. Таких звернень із загальної кількості зареєстровано 11.
Мешканці міста також зверталися з питань захисту прав споживачів (повернення коштів за неякісний товар), житлових (прописка у гуртожиток), комунальних (ремонт покрівлі, зріз аварійних дерев, установка лічильника холодної води та інші), охорони здоров’я (правомірність сплати за УЗО, окрему палату в пологовому будинку), транспорту (безоплатний проїзд пільгової категорії громадян)  та інші.
Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 12 звернень щодо ремонту покрівлель, надання субсидії, ремонту каналізації, створення 2 профільних класів та інші.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2029
візитів всього: 545129