Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ СВЯТА «ДЕНЬ СІМ'Ї» УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ запрошує на свято!
17 вересня  16-00  (Палац культури) «Майбутнє країни»
 
   Це яскрава церемонія нагородження талановитої молоді, яка протягом року брала активну участь у заходах патріотичного спрямування різного рівня. Ці діти – майбутнє нашої держави, вони займають активну життєву позицію, поважають культуру і традиції України, є справжніми патріотами своєї землі.  
 
18 вересня  15-30  День відкритих дверей Комплексу позашкільної роботи «Ми – велика українська родина»
 
   В програмі заходу -  кращі хореографічні і вокальні номери вихованців Комплексу позашкільної роботи з дітьми і юнацтвом: хореографічного колективу «Life-балет», зразкового вокального колективу «Камертон», вокально-хореографічного ансамблю «VITамін». Глядачам буде представлено виставку декоративно-прикладного напряму, де вони зможуть дати оцінку майстерності вихованців гуртків біссероплетіння і «Берегиня», ліплення з пластиліну і виробів із пап’є-маше, ІЗО-студії. На Вас чекають майстер-класи по виготовленню сімейного оберігу і біссероплетінню, конкурс малюнка на асфальті «Україна – моя родина», сеанс одночасної гри у шахи з гросмейстером.   
 
19 вересня 14-00  - 15-30  «Туристична естафета»
 
  Туристичний майданчик, що буде розташований у сквері біля міської ради, завжди є улюбленим місцем активних юних любителів спорту і туризму. 
 
15-00  - 16-00  (площа біля Палацу культури) Концерт-перфоманс «Райдуга талантів» 
 
   Глядачі стануть свідками креативного і захоплюючого  сучасного шоу за участю всіх навчальних закладів міста. Біля 600 дитячих рук створять яскраву і казкову палітру райдуги талантів. 
 
Виставка дитячої творчості «Живий світ»
 
   Вас запрошує дружня родина натуралістів на тематичну виставку вихованців гуртків, також ви зможете побачити  цікаві експонати кімнати народознавства  Станції юних натуралістів: українські кукли-мотанки, панно, вироби декоративно-прикладного мистецтва, рушники, знаряддя побуту українського народу, овочі, лікарські рослини.
 
Спортивні змагання: 
«Шаховий сеанс», «Змагання силачів», «Турнір настільного хокею»
Ці змагання для самих сміливих, кмітливих, спритних і розумних дітей міста. Ви зможете взяти участь в шаховому сеансі одночасної ігри, турнірі з настільного хокею і позмагатися в конкурсі силачів. На учасників і переможців чекають оригінальні призи.
 
Вперше в місті! 17-00  - 17-40  Рушникова хода «Рушник єднання» (фінал Всеукраїнської акції)
 
   Самим гучним акордом свята стане рушникова хода – фінал Всеукраїнської акції. Глядачам будуть продемонстровані понад 70 рушників з різних областей нашої країни. Грандіозна акція є спільною ініціативною Рубіжанського Центру туризму і краєзнавства і громади міста Долина Івано-Франківської області.  

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів:
візитів сьогодні: 2100
візитів всього: 592274