Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 31.08.2015 по 04.09.2015

За період з 31.08.2015 по 04.09.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 20 письмових звернень громадян, у тому числі 10 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр».
    У зверненнях порушено 23 питання.
    Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 6 – від ветеранів праці, 3 – від пенсіонерів; 1 – від інваліда 1 гр.;1 – від інваліда 2 гр.; 2 – від дітей війни.
    Із загальної кількості звернень 13 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 6 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р, 1 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А.
Найбільша частина звернень надійшла з соціальних питань, а саме: про призначення субсидії, надання матеріальної допомоги, надання пільг. Таких звернень із загальної кількості зареєстровано 8.
    Мешканці міста також зверталися з питань транспорту (оплата за проїзд у міжміському автобусі), житлових (переселення  у гуртожиток), комунальних (установка газового лічильника, надання якісних послуг з постачання електроенергії), освіти (створення 2 профільних класів)  та інші.
    Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
    За цей період вирішено позитивно 1 звернення щодо ремонту козирка над балконом.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 4110
візитів всього: 545233