Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 17.08.2015 по 21.08.2015

За період з 17.08.2015 по 21.08.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 29 письмових звернень громадян, у тому числі 12 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр».

У зверненнях порушено 30 питань.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника війни, 5 –від пенсіонерів; 1 – від інваліда 1 гр.; 1 – від інваліда 2 гр.; 1 – від інваліда 3 гр.;  3 – від учасників ЛА на ЧАЄС; 4 – від ветерана праці; серед яких 2 – повторних.

Із загальної кількості звернень 19 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 7 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р, 3 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А.

З соціальних питань зареєстровано 14 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидії, надання адресної допомоги, питання призначення пенсії.

Мешканці міста також зверталися з питань комунального господарства (ремонт покрівель, оплати комунальних послуг, підключення електропостачання), праці (надання довідки про заробітну плату), житлових (переселення у гуртожитку), земельних відносин (оренда земельної ділянки), захисту прав споживачів.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

За цей період вирішено позитивно 1 звернення щодо отримання ордеру на житлове приміщення.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2031
візитів всього: 545125