Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 10.08.2015 по 14.08.2015

За період з 10.08.2015 по 14.08.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 30 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі до заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. – 1, до заступника міського голови Подхватіліна П.А. – 1.
 9 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр».
У зверненнях порушено 32 питання.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 2 –від пенсіонерів; 2 – від інвалідів ІІ гр.; 1 – від інваліда І гр.;  3 – від дітей війни; 1 – від ветерана праці; 4 – від інвалідів війни, серед яких 2 – повторних.
Із загальної кількості звернень 20 зареєстровано на адресу заступника міського голови Тарабановського М.М., 9 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р, 1 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А.
З соціальних питань зареєстровано 13 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидії, надання адресної допомоги, надання соціальної допомоги.
Мешканці міста також зверталися з питань комунального господарства (ремонт покрівель, ремонт доріг, встановлення знаків, що забороняють проїзд), видача архівної довідки.
Надійшло 2 анонімних звернення, які, згідно з Законом України «Про звернення громадян» не підлягають розгляду.
Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 5 звернень щодо ремонту покрівель, встановлення знаків, що забороняють проїзд.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 18
візитів сьогодні: 2097
візитів всього: 592269