Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
РУБІЖАНСЬКІ СПОРТСМЕНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ «СИЛА ДУХУ»

6 серпня 2015 г. на базі Комунальної установи «Луганський обласний фізкультурний центр «Олімп» у м. Кремінна Луганської області відбулися відбірні регіональні змагання ІІІ Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» - це відкритий спортивний захід, що проводиться щорічно з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури та спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Спортивний напрям – це ще один інструмент соціальної реабілітації потерпілих на виробництві. Сьогодні ці особливі люди доводять, що вони можуть працювати, творити й успішно займатися спортом.

Армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи – така програма змагань та види спорту, з яких взяли участь представники районів та міст Луганської області. Рубіжне представили 6 спортсменів, які відмітили теплу та дружню атмосферу на спартакіаді, сповнену жартів та посмішок.

Рубіжанська команда гідно представила наше місто на змаганнях. Три  спортсмени піднялися на спартакіадний п’єдестал: Митькін С.О. зайняв 2 місце по шахам, Бондарь Б. – 3 місце по бомбаскету та Фурсович Н.М. – 3 місце по дартсу.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотам, а команди –  кубками.

 

           

                    Бурцева Н.А., начальник відділення «Фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності м.Рубіжне”»


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 21
візитів сьогодні: 1340
візитів всього: 586056