Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 03.08.2015 по 07.08.2015

За період з 03.08.2015 по 07.08.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 22 письмових звернення громадян, з них 9 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр».
У зверненнях порушено 23 питання.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 2 – від пенсіонерів; 3 – від інвалідів ІІI гр.; 2 – від дітей війни; 2 – від багатодітної родини, серед яких 3 – повторних.
Із загальної кількості звернень 13 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 7 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р, 2 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А.
Найбільша кількість звернень отримано з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, оформлення субсидії, опікунства, надання адресної допомоги, надання гуманітарної допомоги. Таких звернень зареєстровано 13.
Мешканці міста також зверталися з питань комунального господарства (ремонт покрівель, ремонт доріг, благоустрій територій, водопостачання), житлових (надання житлової площі).
Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 4 звернення щодо видачі архівної довідки, госпіталізації психічно хворої людини, захисту прав споживачів, ремонту доріг.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 2242
візитів всього: 545157