Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Підтримка національних товаровиробників

З метою просування українських товарів на зовнішніх ринках та на виконання розпорядження Уряду від 3 грудня 2008 р. № 1509-р «Про затвердження Плану заходів із зменшення негативного сальдо у зовнішній торгівлі» упроваджується низка заходів, спрямованих на стимулювання експорту та інформаційну підтримку національних товаровиробників на зовнішніх ринках.

Починаючи з листопада 2008 року Мінекономіки України створюється інформаційна система моніторингу зовнішніх ринків та надання консультативних послуг для українських товаровиробників. Система надасть можливість оптимізувати діяльність окремих департаментів Мінекономіки України та торговельно-економічних місій України у 60 країнах світу та надати прозору загальнодоступну державну інформаційно-правову підтримку діяльності вітчизняних експортерів.

Проект державної інформаційної підтримки експорту втілюється у формі порталу в мережі Інтернет за адресою: www.ukrexport.gov.ua.

Портал надасть всебічну інформаційну підтримку учасникам експортної діяльності: дані про існуючи можливості та умови експорту до країн світу; дані про потенціал або обмеження торгівлі окремими товарами; дані про тендери, світові бізнес-події тощо.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 47
візитів сьогодні: 3536
візитів всього: 545337