Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ФОРУМ З ПИТАНЬ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ

4-5 листопада 2009 р. у місті Сєвєродонецьку у конференц-залі готелю "Мир" за адресою вул. Лисичанська, 1 проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність" (ЛІНК) проводить форум "Регіональна конкурентоспроможність".

Початок о 10:00. У даному заході візьмуть участь делегації міст Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Кремінського району.

Мета форуму – зібрати разом активних членів громади, українських та міжнародних експертів, представників влади, бізнесової спільноти, науковців, щоб обговорити нагальні питання посилення регіональної конкурентоспроможності.

Під час форуму учасники матимуть унікальну можливість поспілкуватися не тільки з колегами, але й безпосередньо з фахівцями-практиками у сфері конкурентоспроможності.
Серед доповідачів – українські та іноземні експерти проекту ЛІНК, Фонду Східна Європа, Міжнародного інституту безпеки та якості харчових продуктів, Фонду цивільних досліджень і розвитку США, Київського економічного інституту.

Проект USAID ЛІНК має на меті надати прогресивним територіальним громадам допомогу, спрямовану на значне зростання інвестицій та нових робочих місць. Діяльність проекту відбувається у тісній співпраці з органами влади, місцевими підприємствами та потенційними інвесторами. Масштаб змін в економічному розвитку цих громад у результаті роботи проекту очікується таким, що матиме позитивний вплив на конкурентоспроможність України в цілому. Проект також працюватиме на національному рівні над законодавчими та іншими нормативно-правовими актами, які стосуються питань конкурентоспроможності, торгівлі та інвестицій.

Форум є відкритим! До участі у форумі запрошуються усі зацікавлені у розвитку своєї громади.

Бажаючі можуть зареєструватися до 3 листопада 2009 року за телефоном (0 50) 281-45-68 електронною поштою n.boyko.i@rambler.ru


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1682
візитів всього: 545460