Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 27.07.2015 по 31.07.2015

За період з 24.07.2015 по 31.07.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 36 усних та  письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі до секретаря міської ради Мухтарова Д.Х. – 12, 7 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр».
У зверненнях порушено 40 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 8 – від пенсіонерів; 2 – від інвалідів І гр.; 1 – від інваліда ІI гр.; 4 – від ветеранів праці; 3 – від інвалідів війни; 3 – від дітей війни; 1 – від учасника ВВВ; 1 – від інваліда ВВВ.
Із загальної кількості звернень 31 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 3 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р, 2 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А.
Звернення, що надійшли, зачіпали широке коло питань. Так, з соціальних питань зареєстровано 5 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, оформлення субсидії, перерахунку пенсії, надання адресної допомоги, безкоштовний проїзд у міському транспорті.
Мешканці міста також зверталися з питань комунального господарства (ремонт покрівель, ремонт доріг, ремонт квартири, ремонт вхідних дверей, ремонт каналізації, встановлення знаків, що забороняють проїзд), земельних відносин (вирішення конфліктів між сусідами з межі земельної ділянки),  видачі архівної довідки, надання групи інвалідності та направлення на примусове лікування, позбавлення батьківських прав, роботи аптек.
Всі звернення були розглянуті та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 1 звернення щодо призначення субсидії.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 9
візитів сьогодні: 3402
візитів всього: 545341