Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Участь міста у міжнародних проектах.

Для підвищення інституційного рівня міста управління економіки і інвестицій Рубіжанської міської ради подали заявку до Агентства США з міжнародного розвитку та отримали офіційну згоду щодо участі в проекті „Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність” (ЛІНК), який реалізується Компанією „Кімонікс Інтернешнл, Інк.” Метою даного Проекту є надання прогресивним територіальним громадам допомоги, спрямованої на значне зростання інвестицій та робочих місць. Діяльність проекту відбуватиметься у тісній співпраці з органами влади, місцевими підприємствами та потенційними інвесторами. Масштаб змін в економічному розвитку цих громад у результаті роботи проекту має бути таким, що матиме позитивний вплив на конкурентоспроможність України в цілому.

Проект розпочав свою роботу щодо розробки Стратегії підвищення конкурентоспроможності та економічного розвитку Північно-Луганської агломерації. В рамках впровадження проекту 7 – 9 жовтня 2009 року у місті Судак АРК проведено конференцію „Створення національної інвестиційної інформаційної системи”, в якій прийняли участь заступник міського голови Романов В.Н., начальник управління економіки і інвестицій Рубіжанської міської ради Алфімова С.А. та начальник відділу з економічного розвитку та залучення інвестицій Нетреба О.В. На конференції обговорювалися питання побудови та координації функціонування національної інформаційної системи для інвесторів, зацікавлених у розміщенні своїх виробничих об’єктів в Україні, та вирішення проблеми подолання інформаційної прогалини шляхом створення офіційного національного інвестиційного веб-сайту, на якому буде розміщуватися відповідна інформація.

З метою формування інвестиційного клімату на території міста Рубіжне управлінням економіки і інвестицій Рубіжанської міської ради, спільно та від імені громадської організації Луганської обласної фундації „Регіон і громада”, підготовлена проектна заявка для участі у конкурсі „Сприяння зменшенню наслідків соціально-економічної кризи на місцевому рівні” Програми „Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного Фонду „Відродження”. За результатами конкурсного відбору місто Рубіжне стало його переможцем. Метою конкурсу є сприяння зменшенню наслідків соціально-економічної кризи на місцевому рівні через розробку та впровадження інноваційних підходів до вирішення місцевих проблем, загострених кризою.

Впровадження даного Проекту у нашому місті почалося з 01.10.2009 року. На першому етапі впровадження проекту буде створена робоча група з питань подолання фінансово-економічної кризи, до складу якої увійдуть представники органу місцевого самоврядування, комунальних підприємств, представники пенсійного фонду, фондів соціального страхування, центру зайнятості, податкової служби, а також представники бізнесу, громадських організацій та ініціативних груп. На засіданні робочої групи планується обговорити соціально-економічний стан територіальної громади та можливі шляхи подолання фінансово-економічної кризи через оптимізацію використання земельних ресурсів та можливих інструментів залучення інвестицій на територію міста.
Також, місто Рубіжне стало переможцем у Проекті „Реформа міського тепло забезпечення в Україні” (РМТ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується компанією International Resources Group (IRG).

Проект РМТ створено для того, щоб у тісній співпраці з Міністерством житлово-комунального господарства та іншими українськими та міжнародними організаціями перетворити галузь міського теплопостачання на фінансово життєздатну, добре керовану та справедливо регульовану галузь, яка забезпечуватиме надання надійних та якісних послуг за доступними цінами населенню, державним установам та місцевій промисловості. Зокрема, у тісній співпраці з Урядом України та органами місцевого самоврядування, Проект РМТ зміцнить правову, регуляторну та інституційну бази, що призведе до покращення послуг теплозабезпечення, регулювання тарифів і забезпечення їх відповідності до законодавства Європейського Союзу у цій сфері. Одним з важливих елементів реалізації Проекту РМТ є робота з містами-партнерами для покращення теплопостачання та енергоефективності через впровадження енергоефективних технологій та систем обліку, розробку енергетичних планів, реалізацію економічно вигідних демонстраційних проектів, а також створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 8
візитів сьогодні: 3572
візитів всього: 545337