Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 20.07.2015 по 24.07.2015

За період з 20.07.2015 по 24.07.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 20 усних та  письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі до заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. – 1, 9 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр».
У зверненнях порушено 20 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від пенсіонера; 1 – від інваліда І гр.; 2 – від інвалідів ІI гр.; 1 – від ветерана праці; 1 – від інваліда війни; 1 -  колективне.
Із загальної кількості звернень 12 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 4 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р, 4 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А.
З соціальних питань зареєстровано 5 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, оформлення субсидії, надання гуманітарної допомоги (ремонт покрівель, ремонт доріг, ремонт тротуарів, відключення газопостачання).
Всі звернення були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 20 звернень, а саме:  щодо надання матеріальної допомоги на лікування, надання субсидії, ремонту стояка у квартирі.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 5
візитів сьогодні: 2244
візитів всього: 545157