Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Про спільні дії бізнесу і влади на брифінгу

Його для ЗМІ м. Рубіжне та Кремінського району проводив начальник Рубіжанської  ОДПІ Володимир Прокопенко . Під час зібрання посадовець поінформував присутніх про спільні дії бізнесу і влади, спрямовані на надходження коштів до  бюджетів усіх рівнів.
    Володимир Прокопенко зазначив: «Протягом січня–червня 2015 року до Зведеного бюджету України від платників м. Рубіжне та Кремінського  району надійшло  459,7 мільйони гривень, у тому числі до місцевого бюджету – 65,1  мільйонів гривень,  що становить 14,2 відсотків загальної суми надходжень. Надходження єдиного соціального внеску протягом першого півріччя 2015року становлять 110,8 млн.грн.
   Вагомою часткою наповнення місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб – понад  37,3 млн.грн. Для недопущення втрат бюджету від недоотримання цього податку, працівниками Рубіжанської  ОДПІ проводяться перевірки відповідності даних за формою 1-ДФ та розрахунково-платіжних відомостей по виплаті заробітної плати найманим працівникам, співбесіди з роботодавцями щодо дотримання норм трудового законодавства.
   Створено “телефон довіри” для звернень громадян з питань легалізації тіньової зайнятості населення. У засобах масової інформації  необхідно постійно висвітлювати вимоги трудового законодавства, а саме про шкоду виплати зарплати в конвертах, про мінімальний розмір зарплати, про мінімізацію сплати податків окремими суб’єктами господарювання.
   Володимир Прокопенко  висловив велику подяку всім платникам,  хто сумлінно виконує свій конституційний обов’язок, своєчасно направляючи кошти до державної скарбниці, та зазначив, що фахівці Рубіжанської ОДПІ  постійно проводять цілеспрямовану роботу із вжиттям повного комплексу заходів, направлених на відпрацювання усіх наявних резервів, з метою зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 7851
візитів всього: 601448