Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Майже 90 відсотків платників податків подають звітність в електронному вигляді

У 2015 році Рубіжанською ОДПІ Головного управління ДФС у Луганській областіотримано понад 42 тисячи звітних документів від платників податків. Зокрема, в червні цього року надійшло близько 4 тисяч звітів, з них 86 відсотків в електронному вигляді. Про це повідомила начальник відділу обслуговування платників податків  Рубіжанської ОДПІ Головного управління ДФС у Луганській областіОльга Урсова.

Найвищий рівень подання звітності в електронній формі по податку на додану вартість та єдиному соціальному внеску. Усі суб’єкти господарювання  -  платники ПДВ та 92 відсотка платників єдиного соціального внеску області  прозвітували у червні 2015 року в органи ДФС, за допомогою засобів електронного зв’язку.

З метою створення якісних умов обслуговування платників та забезпечення швидкості процесу адміністрування податків Державною фіскальною службою України розміщено ряд сервісів, завдяки яким можна сформувати, перевірити та надіслати до ДФС податкову звітність, дистанційно перевірити розрахунки з бюджетом, дізнатися про терміни сплати податків, а також іншу корисну інформацію.

Реалізуючи вимоги п. 49.17 статті 49 Податкового кодексу України, Державна Фіскальна Служба України в сфері формування та подання податкової звітності та звітності з Єдиного соціального внеску розробила та підтримує в актуальному стані такі програмні продукти:

- «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"».

 - ОПЗ (OPZ) - програмне забезпечення по формуванню платниками податків податкової звітності та реєстру отриманих та виданих податкових накладних до органів ДПС в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку;

- Електронний кабінет платника податків.          


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1275
візитів всього: 599454