Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 06.07.2015 по 10.07.2015

За період з 06.07.2015 по 10.07.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 25 усних та  письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі до заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. – 1.
9 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр».
У зверненнях надійшло 28 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 6 – від пенсіонерів; 2 – від інвалідів І гр.; 2 – від дітей війни, 1 – від ветерана праці, 1 – від одинокої матері, 1 – від учасника ліквідації на ЧАЕС, 1 – від багатодітної родини.
Із загальної кількості звернень 15 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 8 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р, 2 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А.
З соціальних питань зареєстровано 7 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидії, надання довідки переселенцю, надання соціальної допомоги.
Мешканці міста також зверталися з питань комунального господарства (ремонт покрівель, ремонт доріг, вивіз сміття, ремонт балкону, встановлення газового лічильника), робота радіо, видача архівної довідки.
Всі звернення були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1693
візитів всього: 545446