Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
До бюджету платники Рубіжанської ОДПІ сплатили 11,7 млн. грн. ПДВ

За словами  начальника Рубіжанської ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області Володимира Прокопенко  початку року платники регіону, що перебувають на обліку в Рубіжанській ОДПІ , перерахували до бюджету  11,7 млн. грн. податку на додану вартість.

Володимир Прокопенко зазначив, що  надходження забезпечені в першу чергу, завдяки конструктивній співпраці з сумлінними платниками, які вчасно та в повному обсязі сплачують податок.
Володимир Прокопенко нагадав: « Відповідно до ст. 183 Податкового кодексу України для інформування платників ПДВ Державна фіскальна служба щоденно оприлюднює на своєму веб-порталі інформацію про осіб, позбавлених реєстрації як платників ПДВ. Електронний сервіс від ДФС - „Анульована реєстрація платників ПДВ” дає можливість добросовісному платнику ПДВ перевірити достовірність свідоцтв ПДВ своїх контрагентів  та уберегти себе від співпраці із бізнесменами, свідоцтва яких податкова анулювала у зв’язку із віднесенням до категорії „податкових ям”, фактичною відсутністю підприємства за своїми координатами чи у судовому порядку».  

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1652
візитів всього: 599710