Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Виставкова акція «Барвиста Україна»
До уваги суб’єктів господарської діяльності!

Відповідно до Указу Президента України від 24.09.2005 р. № 1337 у Національному комплексі «Експоцентр України» до Дня Незалежності України з 17 по 20 серпня 2010 року відбудеться щорічна загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна» та шостий Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року».
«Барвиста Україна» - єдиний виставковий захід, під час якого один раз на рік одночасно презентуються всі регіони України, а виробники з усіх куточків країни мають змогу продемонструвати все найкраще, що надбане за останні роки.
Мета проведення виставкового заходу - демонстрація досягнень наукового та виробничого потенціалу галузей і регіонів України, встановлення нових регіональних зв’язків, демонстрація технічної, інноваційної і інвестиційної політики регіону в різних галузях економіки, презентація кращих науково-технічних розробок, техніки і технологій, конкурентоспроможної продукції і експортних можливостей вітчизняних підприємств.
Заявка та умови участі у загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна».
У разі зацікавленості просимо Вас повідомити відділ з економічного розвитку та залучення інвестицій управління економіки і інвестицій Рубіжанської міської ради на електронну пошту e-mail: invest@rubizhne.lg.ua, або за тел. 6-20-07.

Управління економіки і інвестицій
Рубіжанської міської ради.

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2067
візитів всього: 545126