Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
На брифінгу про терміни сплати податків

В Рубіжанській ОДПІ нагадали,що 1 липня завершилася  кампанія по врученню власникам землі та об'єктів нерухомого та рухомого майна квитанцій по сплаті податку за землю, транспортного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в поточному році.

З метою інформування цільової аудиторії в податковій відбувся брифінг за участю начальника  Рубіжанської ОДПІ Володимира Прокопенко , який у своєму виступі нагадав, що в м. Рубіжне та Кремінському районі  з 1 січня 2015 року по всім населеним пунктам діє нова грошова оцінка землі.

У зв'язку зі змінами у 2015 році до податкового та бюджетного законодавства змінилася і система надходження доходів до місцевих бюджетів.

«Нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку.

При цьому фізичним особам необхідно сплатити податок на майно (плата за землю, транспортний податок і податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) до 29 серпня поточного року.

У сільській місцевості фізичні особи можуть сплачувати земельний податок через каси сільських рад. Однак мають місце випадки ухилення від оподаткування, є проблеми з виявленням потенційних платників, зазначив посадовець. - Тому, в сьогоднішніх умовах, в першу чергу керівники міської та сільських рад зацікавлені, щоб Місцеві бюджети не відчували браку коштів, отже повинні сприяти спеціалістам податкової інспекції при здійсненні заходів щодо запобігання ухилення від оподаткування землекористувачів та орендарів. Мова йде про своєчасність та повноту сплати податку, достовірність інформації про землекористувачів з метою залучення до сплати податку.

В ході брифінгу були висвітлені питання про порядок оподаткування майна громадян, обчислення плати та пільги для громадян.

Наприкінці свого виступу, Володимир Прокопенко  зазначив: «Податок на майно, включаючи плату за землю - один із резервів наповнення Місцевого бюджету. Фахівці інспекції докладають максимум зусиль для стабільного і ритмічного наповнення місцевої казни». 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 73
переглядів: 8
візитів сьогодні: 18972
візитів всього: 607341