Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
8-й Міжнародний промисловий форум-2009

З 24 по 27 листопада ц. р. на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. «Лівобережна») відбудеться 8-й Міжнародний промисловий форум-2009 (павільйони №2, №3, входи з боків ст. м. «Лівобережна» та ріки Дніпро).

Міжнародний промисловий форум, який присвячений питанням розвитку науково-промислового потенціалу машинобудівної галузі, проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України №540-р від 20.05.09 у складі спеціалізованих виставок:

*Металообробка (металообробні технології, обладнання та інструмент) *УкрМашТех (технології, обладнання для машинобудування)
*УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали для зварювального виробництва)
*УкрПластТех (технології, обладнання для виробництва та переробки пластмас) * Гідравліка. Пневматика *Підшипники
*УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва) *Підйомно-транспортне, складське обладнання
*3разки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, метрологія, сертифікація, лабораторне обладнання)
*Безпека виробництва (охорона праці, засоби захисту, безпека робочої зони)

*УкрВторТех (комісійна техніка та обладнання) *Субконтракти (пошук партнерів для розміщення замовлень на виробництві).

Організатори форуму - Міністерство промислової політики України, ТОВ „Міжнародний виставковий центр" за підтримки Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду.
Свою участь у VIII Міжнародному промисловому форумі підтвердили майже 400 підприємств з 31 країни світу, які представлять новітню продукцію для переозброєння виробничих потужностей, перш за все, машинобудівної галузі. Під час форуму традиційно відбудуться тематичні конференції та семінари з актуальних питань розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування, підвищення якості продукції, що виробляється, та з питань безпеки на промислових підприємствах.

Запрошуємо Вас відвідати Міжнародний промисловий форум та ознайомитися з експозиціями за тематичними розділами.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2062
візитів всього: 545398