Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 30.06.2015 по 03.07.2015


За період з 30.06.2015 по 03.07.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 26 усних та  письмових звернень громадян у тому числі на виїзному прийомі до секретаря міської ради Мухтарова Д.Х. – 11.
3 звернення – з ДУ «Урядовий контактний центр».
У зверненнях надійшло 33 питання.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 9 – від пенсіонерів; 1 – від учасника ВВВ; 1 – від інваліда І гр.; 3 – від дітей війни, 3 – від ветерана праці.
Із загальної кількості звернень 23 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 3 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.
З соціальних питань зареєстровано 6 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидії.
Мешканці міста також зверталися з питань комунального господарства (ремонт покрівель, ремонт доріг, освітлення вулиць, встановлення знаків, що забороняють проїзд, зріз дерев, вивіз сміття, ремонт козирка над під’їздом), житлових (надання житлової площі), роботи приватних авто перевізників.
Також надійшло одне звернення щодо подяки лікарю міської лікарні.
Всі звернення були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 2 звернення, а саме:  щодо ремонту покрівлі та щодо заміни кабелю та підключення до мережі Інтернет.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 8
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2071
візитів всього: 545416