Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Міжнародні виставкові заходи

З ЗО вересня - 2 жовтня цього року в Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. м. "Лівобережна") відбудуться міжнародні виставкові заходи:

8-й Міжнародний виставковий форум «Технології захисту - 2009» (павільйон №1, вхід зі сторони м. «Лівобережна»)

6-а Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека - 2009» (павільйон №1, вхід зі сторони р. Дніпро)

Тематика форуму «Технології захисту - 2009» об'єднує системи охоронно-пожежної сигналізації та управління евакуацією, протипожежну техніку, засоби пожежогасіння, аварійно-рятувальне обладнання та засоби індивідуального захисту. Під час заходу відвідувачі будуть мати можливість побачити цікаву виставку новітніх науково-технічних досягнень вітчизняних та іноземних виробників у галузі безпеки, налагодити ділові стосунки та обговорити актуальні питання протипожежної та техногенної безпеки під час семінарів та конференцій (див. запрошення).

Тематика виставки «Зброя та безпека - 2009» охоплює повний спектр продукції та технологій у галузі безпеки, вклю чаючи повний комплекс технічних засобів та послуг для підприємств, установ, банків, об'єктів підвищеної небезпеки, пересічних громадян. На стендах учасників буде представлена спеціальна техніка та спорядження для силових структур: зброя, спецзасоби та боєприпаси, обмундирування, військова та спеціальна техніка, транспорт. На найбільшій в Україні експозиції спортивної та мисливської зброї, боєприпасів, оптики та аксесуарів відвідувачі з великою зацікавленістю ознайомляться з роботами вітчизняних та зарубіжних зброярів.

Із задоволенням запрошуємо Вас відвідати зазначені виставки, ознайомитися з широкомасштабними експозиціями та взяти участь у спеціалізованих заходах в рамках їх програм.

За додатковою інформацію звертатись за тел.: (044) 201-1164; 201-1163.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 5
візитів сьогодні: 2067
візитів всього: 545398