Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Загальнодержавна виставкова акція “Барвиста Україна-2009” та п’ятий Всеукраїнський конкурс “Кращий вітчизняний товар 2009 року”
„V Всеукраїнський конкурс “Кращий вітчизняний товар 2009 року


У дні святкування Незалежності України на території Національного комплексу “Експоцентр України” буде проведена Загальнодержавна виставкова акція “Барвиста Україна-2009” та п’ятий Всеукраїнський конкурс “Кращий вітчизняний товар 2009 року”, завданням якої є сприяти просуванню та утвердженню вітчизняних виробників, їх торгових марок та товарів (продукції, робіт та послуг) на внутрішньому та зовнішньому ринках.
За умовами конкурсу товари переможців отримують дипломи і медалі “Кращий вітчизняний товар 2009 року”, при цьому, у кожній з номінацій нагороди можуть отримати декілька видів продукції від одного або різних підприємств, якщо вони відповідатимуть визначеним вимогам та очікуванням споживачів.

Цільовий внесок за участь одного виду товару/послуг в одній номінації конкурсу становить 6000 грн. (у тому числі ПДВ ТА ПнР), при участі двох видів – 11000 грн., трьох видів – 15000 грн., чотирьох видів – 20000 грн. (за умови оформлення заявки і сплатити по рахунку до 15.06.2009. Після 15.06.2009 ціни можуть бути переглянуті у бік збільшення).
Якщо підприємство подає на конкурс три або більше видів продукції, то разом з дипломами і медалями, якими відзначається продукція, підприємство за рішенням конкурсної комісії отримує статус “Виробник кращих вітчизняних товарів”з нагородженням “Золотим символом конкурсу”.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати до Оргкомітету заявку своїх найкращих товарів та послуг і назвою номінація конкурсу, яким вони відповідають, а також сплатити цільовий внесок у розмірі, що відповідає кількості заявлених на конкурс позицій (форма заявки з переліком номінацій додаються).
Додатково до заявки, одночасно, Вам необхідно надіслати до Оргкомітету конкурсу в електронному і в друкованому вигляді наступну інформацію: загальну інформаційну довідку про діяльність підприємства; якісні фото (цифрові) продукції, яка подається на конкурс, а також фото топ-менеджменту і презентабельні фотознімки виробничого процесу; опис продукції з копіями сертифікатів або інших документів, що підтверджують її якість, а також, при наявності, додаткові матеріали: позитивні відгуки преси і споживачів, свідоцтва і нагороди з інших конкурсів, рекламні відео ролики, презентаційні CD-ROM тощо.

Оплата цільового внеску здійснюється протягом двох тижнів після отримання рахунку.
Підведення підсумків конкурсу проводитиметься в другій половині липня, а всі номінанти будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження, яка відбудеться у дні святкування річниці Незалежності України.
Зображення нагород конкурсу, якими відзначаються товари (продукція, роботи, послуги), може використовуватись в процесі їх просування на ринку.

За більш детальною інформацією щодо участі у Всеукраїнському конкурсі-виставці “Кращій вітчизняний товар 2009 року”, просимо звертатися до організаційного комітету НК “Експоцентр України” (м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 1, т/ф: (044) 596-92-21, 596-91-23, 596-94-46, моб. тел. (067) 442-97-03; e-mail: expo5@expocenter.com.ua).

Витяг з Положення про конкурс, умови участі та форма заявки.

Виставкова акція „БАРВИСТА УКРАЇНА”

Відповідно до Указу Президента України від 24.09.2005 № 1337 у Національному комплексі «Експоцентр України» до Дня Незалежності України з 18 по 21 серпня 2009 року відбудеться щорічна загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна» та заключний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар року».

У нинішньому році в дні проведення загально державної акції в окремому павільйоні планується презентація потенціалу Північно-Західного федерального округу Російської Федерації. В рамках цього проекту планується проведення Україно-Російського торгово-економічного форуму.

Мета проведення виставкового заходу – демонстрація досягнень наукового і виробничого потенціалу галузей і регіонів України, встановлення нових регіональних зв’язків, демонстрація технічної, інноваційної і інвестиційної політики регіону в різних галузях економіки, презентація кращих науково – технічних розробок, техніки і технологій, конкурентоспроможної продукції і експортних можливостей вітчизняних підприємств.

У разі зацікавленості звертайтеся у відділ з економічного розвитку і залучення інвестицій Рубіжанської міської ради каб. 494 або за тел. 6-20-07


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 6718
візитів всього: 545200