Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 22.06.2015 по 26.06.2015

За період з 22.06.2015 по 26.06.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 30 усних та  письмових звернень громадян у тому числі на особистому прийомі до секретаря міської ради Мухтарова Д.Х. – 10; до заступника міського голови Подхватіліна П.А.– 2.
5 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр».
У зверненнях надійшло 33 питання.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 9 – від пенсіонерів; 1 – від учасника війни; 1 – від інваліда ІІ гр.; 2 – від дітей війни.
Із загальної кількості звернень 22 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 4 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 4 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А.
З соціальних питань зареєстровано 5 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, надання гуманітарної допомоги, призначення субсидії.
Мешканці міста також зверталися з питань комунального господарства (ремонт покрівель, ремонт доріг, ремонт під’їздів, оплата за комунальні послуги та тарифи, освітлення вулиць, встановлення знаків, що забороняють проїзд), архітектури (облаштування автостоянки для автомобілів), перерахунку пенсії, захисту прав споживачів, направлення на примусове лікування психічнохворої людини.
Одне  звернення було направлено на розгляд за належністю згідно з законодавством України про звернення громадян до керівництва Рубіжанського МВ ГУМВС України в Луганській області.
Всі звернення були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 3 звернення, а саме:  щодо призначення соціальної допомоги, ремонту каналізації у під’їзді, заміни вступної запірної арматури в підвальному приміщенні і часткової заміни колектора холодної води.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 13
візитів сьогодні: 2125
візитів всього: 592272