Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
X Міжнародна універсальна виставка-ярмарок „Весна в Гомелі”
„Весна в Гомелі”

Повідомляємо, що 20-23 травня 2009 року відбудуться X Міжнародна універсальна виставка-ярмарок „Весна в Гомелі” та VI Гомельський інвестиційний форум в м. Гомель (Республіка Білорусь) за сприянням Гомельського облвиконкому та Гомельського відділення Білоруської торгово-промислової палати.
Мета виставки – демонстрація та просування новітніх зразків продукції, пошук ділових партнерів, встановлення взаємовигідних торгово-економічних контактів між регіонами Росії, України, Білорусі, країнами СНД та Євросоюзу.
Тематика виставки не має обмежень і дозволяє представити весь асортимент продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного споживання.
У програму виставки включені презентації фірм, новітніх товарів і послуг, проведення бізнес семінарів, зустрічей. Учасники виставки зможуть взяти участь в конкурсі з наступних номінацій: краще оформлення стенду, краща презентація продукції, найоригінальніший продукт (товар, послуга), приз глядацьких симпатій.
У виставці візьмуть участь підприємства всіх областей Білорусі, регіонів Росії, України, Молдови, Прибалтики, країн далекого зарубіжжя.
Також інформуємо про те, що у зазначеному заході візьме участь офіційна делегація Луганської області.

У разі зацікавленості пропонуємо взяти участь у вищевказаних заходах та про результати рішення до 27.04.09 р. повідомте письмово та електронною поштою (ueconomy@rubizhne.lg.ua) відділ з економічного розвитку та залучення інвестицій Рубіжанської міської ради.
Телефон для довідок: 8 (06453) 6-20-07

Умови та заявка учасника виставки.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 9
візитів сьогодні: 2063
візитів всього: 545126